Hisense piedāvā jaunu gaisa kondicionētāju sēriju Silentium Pro ar R32 – ozona slānim nekaitīgu freonu ar zemu globālās sasilšanas potenciālu.

Jaunuma iekšēja bloka inovatīvs dizains apvienojas ar augstas kvalitātes materiāliem, progresīvām tehniskām īpašībām un jaunām premium klases funkcijām.

Sērijā tiek piedāvāti divi modeļi ar 2,6 kW un 3,5 kW ražīgumu, kuru energoefektivitāte gan dzesēšanas, gan sildīšanas režīmā atbilst “A+++” klasei.

Unikāli zems trokšņu līmenis iekšējam blokam pie minimāla ventilatora ātruma tikai no 16 dB(A).

Funkcijas Smart Air - inteliģents klātbūtnes sensors, ļauj katram lietotājam veidot komfortāku vidi telpā. Faktiski, kondicionētājs varēs noteikt cilvēku klātbūtni un pielāgot savu darbu (temperatūru, ātrumu un plūsmas virzienu).

Inovatīva gaisa attīrīšanas sistēma ietver daudzfunkcionālu filtru 4 in 1, gaisa jonizatoru un Nano-E ģeneratoru. NanoE tehnoloģija spēj efektīvi dzēst patogēnu un alergēnu avotus, piemēram, baktērijas, pelējumus, vīrusus un ziedputekšņus, kā arī novērst cigarešu, mājdzīvnieku un pārtikas smaržu. Par iekšējā un ārējā bloka siltummaiņu tīrību seko inovatīva pašattīrīšanās funkcija SelfClean.

Kondicionētāju var kontrolēt, izmantojot tīmekļa lietojumprogrammu HiSmart Life. Programma atbalsta Amazon, Google APP un “runā” 5 valodās: angļu, franču, vācu, itāļu un spāņu valodā.

Darbs siltumsūkņa režīmā telpas apsildīšanai ir iespējams līdz āra gaisa temperatūrai -20C.

Silentium Pro tiek prezentēts gan vienbloku izpildījumā- mono-split, gan daudzbloku variantā pieslēgšanai multi-split ārējam blokam.

Jaunums pārdošanā tiek gaidīts 2020. gada jūnijā.