Uzņēmums HISENSE sāka savu darbību 1969. gadā un jau nākamgad tai paliks 45 gadi. Jubileju uzņēmumu grupa sagaidīs ar gada apgrozījumu 12.8 miljardu ASV dolāru un ar darbinieku skaitu vairāk par 75 000. Grupas vadības birojs atrodas Cindao (ĶTR), savukārt, rūpnīcas atrodas ne tikai Ķīnā, bet arī visā pasaulē. HISENSE ražotā asortimenta klāstā ir televizori, kondicionieri, ledusskapji un veļas mazgājamās mašīnas un mobilie tālruņi. Uz doto brīdi HISENSE zīmols – Nr. 1 LED televizoru Ķīnas tirgū un Nr. 3 pasaulē. Pēdējo 9 gadu laikā Hisense ir viens no viscienījamākajiem ĶTR uzņēmumiem.

 

 

Hisense ir vienīgais uzņēmums, kurš divreiz ir ieguvis Ķīnas valdības prēmiju «China Quality Award». Šī balva ir apliecinājums produkcijas visaugstākā līmeņa kvalitātei. Šobrīd HISENSE zīmola preces – patērētājam ir kvalitātes un uzticamības sinonīms.

Uzņēmums aizsāka darbu kondicionēšanas sistēmu jomā 1988. gadā un jau 1997. gadā laida tirgū pirmo ķīniešu kondicionieri ar invertoru vadību.

 

 

Kopš 2010. gada sadarbojas ar Ryosan Company (Japāna) un Digi Power technology (Honkonga) uzņēmumiem jaunas, kopīgu, invertoru vadības tehnoloģiju, pētījumu laboratorijas izveidošanā. Laboratorijas pūliņi ir veltīti, lai izveidotu lielas jaudas kondicionieriem augstas veiktspējas kontrolierus, modelētu kompresoru optimālas darbības parametrus, izstrādātu integrētās vadības sistēmas.

Šobrīd uzņēmumam Hisense ir invertoru sistēmu vadības bloki ražošanas un kvalitātes kontroles pilns cikls, ražojot visas nepieciešamās sastāvdaļas patstāvīgi un esot milzīgam patentu klāstam šajā jomā. 

Savas attīstības gadu laikā, HISENSE produkcija sāka asociēties ar visaugstākās kvalitātes produkciju un jaunākajām tehnoloģijām – HISENSE kondicionieri pelnīti tiek uzskatīti par vienu no labākajiem visā pasaulē.