Hi-Therma Split

 

  • photo_3_Hi-Therma.jpg
  • photo_5_Hi-Therma.jpg
  • photo_6_Hi-Therma.jpg
  • photo_7_Hi-Therma.jpg
  • Split_baneris.png

 

Inovatīvā sistēma Hi-Therma no Hisense – siltumsūknis gaiss-ūdens ar zemu enerģijas petēriņu apkurei, dzesēšanai un karstā ūdens ražošanai sadzīves vajadzībām, kas nodrošina augstu ražīgumu pat pie ekstrēmām āra temperatūrām. Absolūts komforts pateicoties efektīvai un ekoloģiski tīrai darbībai.

Salīdzinot ar parasto elektrisko sildītāju vai fosilā kurināmā katlu, sistēma Hi-Therma ir daudz ekoloģiskāka un energoefektīvāka. Līdz šim tradicionālās apkures sistēmas galvenokārt izmantoja tādus kurināmā veidus kā gāze, nafta un ogles, bet šie kurināmā veidi viegli piesārņo apkārtējo vidi, izdala gaisā lielu daudzumu ogļskābās gāzes un izraisa globālas klimata pārmaiņas. Hi-Therma siltumsūkņa sistēma samazina apkārtējās vides piesārņojumu, saglabājot augstu energoefektivitāti.

Siltumsūkņa sistēma gaiss-ūdens tiek darbināta ar nelielu elektroenerģijas daudzumu, izņem atjaunojamo siltumu no āra gaisa un piegādā lielu siltuma daudzumu jūsu mājā. Siltuma jauda ir vairākas reizēs lielāka par elektroenerģijas patēriņu, līdz ar to sistēmai ir ārkārtīgi augsts lietderības koeficients.

Visiem Hi-Therma siltumsūkņu modeļiem ir KEYMARK sartifikāts. KEYMARK ir brīvprātīga, neatkarīga Eiropas sertifikācijas zīme (ISO sertifikācija 5. klase) visiem siltumsūkņiem, kombinētajiem siltumsūkņiem un ūdens sildītājiem (saskaņā ar Ecoesign, ES Regulas 813/2013 un 814/20113 prasībām). KEYMARK silotumsūkņu shēma pieder Eiropas standartizācijas komitejai (CEN). Sertifikātus izsniedz neatkarīgas sertifikācijas institūcijas, lai izpildītu shēmas prasības. Uzzināt par Hisense Hi-Therma sertificētajiem siltumsūkņiem var vietnē: www.heatpumpkeymark.com

 Siltumsūknim Hi-Therma ir virkne papildu iespēju:

- kontrolleris ar lielu krāsainu ekrānu un darba cikla krāsainu indikāciju.
- intelektuālā pārvaldība, izmantojot lietotni.
- energoefektivitāte A+++.
- stabila uzsildīšana līdz -25 ℃.
- padeves ūdens temperatūra 60℃.
- ūdens uzsildīšana līdz 75 ℃.
- divi atsevišķi temperatūras cikli siltajām grīdām un radiatoriem.
- energopatēriņa vizualizācija.
- dažādu ūdens ciklu centralizētā vadība.
- individuāla telpu kontrole.
- nedēļas taimeris.
- EKO/KLUSAIS/NAKTS režīmi.
- divi istabas termostati.
- neatkarīga temperatūras kontrole līdz 7 telpām.
- automātiska grīdas žāvēšanas programma.
- komforta baseina apsilde 24 -33 ℃.
- klusais darba režīms 8 DB (A).
- savienojums ar siltuma palīgavotu – saules kolektoru un boileri.

 

 

 

Vairāk rakstu...

  1. AHW-160HCDS1