Ārējie bloki

VRF-sistēmas Hisense Hi-Smart un Hi-Flexi tiek ražotas korporāciju Hisense un Hitachi kopuzņēmumā, kas atrodas netālu no Cindano pilsētas. Rūpnīcas visi tehnoloģiskie procesi un sistēmas tika projektētas, uzstādītas un uzturētas kopā ar Hitachi japāņu speciālistiem. Tikai Hitachi invertora kompresoru izmantošana Hisense ārējos blokos ļāva sasniegt visaugstākos VRF sistēmu energoefektivitātes rādītājus. DC-Inverter kompresora asimetriskā spirāle praktiski pilnībā novērš zudumus aukstuma aģenta iesūkšanas laikā kameras iekšienē, to saspiežot. Visa enerģija tiek nodota freonam un netiek izšķērdēta velti, kā tas norit citu ražotāju kompresoru spirāļu kamerās. Hi-Smart un Hi-Flexi ārējie bloki tiek ražoti piecās modifikācijās:

  1. Kompaktie Hi-Smart H mazajām un vidējām sistēmām līdz 19 iekšējiem blokiem, sniedz iespēju pa vienām uzstādīt pie sienas.
  2. Standarta Hi-Flexi S Mavo lielajām sistēmām līdz 64 iekšējiem blokiem, sniedz iespēju uzstādīt grupās līdz četriem ārējiem blokiem.
  3. Trīs cauruļu sistēmas Hi-Flexi S lielajām sistēmām līdz 184 iekšējiem blokiem, sniedz iespēju uzstādīt grupās līdz četriem ārējiem blokiem.