• MF-indoor.jpg
  • MF-outdoor.jpg
  • MF-tank.jpg
 

 

Kompleksais risinājums

    

Full DC Inverter VRF-sistēmas Hi-Smart sērija Multi-Function – tā ir multifunkcionāla intelektuālā sistēma, kas iebūvēta ēkas centrālās kondicionēšanas sistēmā, apkures sistēmā un karstā ūdens apgādes sistēmā.  Aukstuma ražošana, izmantojot efektīvas DC invertortehnoloģijas, pielietošana kā siltumsūkni un kā siltuma rekuperācijas sistēmu, padara Multi Function sēriju komfortablāku un piemērotāku mikroklimata radīšanai privātmāju sektorā.  

Ideāls risinājums:

-  telpu dzesēšana ar jebkuru iekšējo bloku tipu.

-  grīdu uzsildīšana ziemas periodā. Kluss un efektīvs.

-  karstā ūdens ražošana sadzīves lietošanai. Ar automātisko sterilizācijas funkciju – ērti un droši.

 

Daudzfunkcionāla karstā ūdens ražošana

 

 

Sistēmas darba režīms

 

 Automātiskā sterilizācija

 

Daži mikroorganismi var pavairoties stāvoša ūdenī. Sistēma sāk automātisko ūdens sterilizāciju tvertnē pēc grafika, sildot ūdeni tvertnē līdz 70 -75 °C temperatūrai, kas iznīcinā mikroorganismus un citus patogēnus, tādējādi sasniedzot automātiskās sterilizācijas efektu, un Jūs baudīsiet tīru karstu ūdeni.

 

Ūdens temperatūras dubultās kontroles tehnoloģija

Fiksēta ūdens temperatūras kontrole (Fix Control Mode): ūdens temperatūra tiek pastāvīgi atbalstīta sistēmas darbības laikā, lietotājs var uzstādīt ūdens padeves temperatūru 20 ~ 55℃.

Temperatūras mainīga kontrole (Ārējās temperatūras kompensācijas vadības režīms OTC):

Sistēma automātiski regulē ūdens temperatūru atbilstoši temperatūras kompensācijas līknei atkarībā no ārējā gaisa temperatūras, lai nodrošinātu optimālu temperatūru telpā un samazinātu sistēmas enerģijas patēriņu. Kompensācijas līkni var noregulēt manuāli atbilstoši ekspluatācijas nosacījumiem energotaupības nodrošināšanai.

  

 

Siltuma rekuperācijas režīms

Vasaras periodā, kad sistēmas darbojas dzesēšanas režīmā, siltums, kas tiek novadīts no ārēja bloka, var tikt atjaunots un izmantots karstā ūdens sildīšanai sadzīves patēriņam.

Sildot ūdeni siltuma rekuperācijas režīmā, iekšējais bloks veic dzesēšanas operāciju,siltumu, ko izdala iekšējais bloks, atjauno un izmanto karstā ūdens sildīsanai sadzīves patēriņam. Karstā ūdens ražošana sadzīves vajadzībām nepatērē papildu enerģiju, tāpēc ražojamais sadzīves karstais ūdens pēc būtības ir bez maksas iegādāts.

 

 

 

   Tehniskā informācija: