Hi-Therma Integra

  • Combi_baneris_1.png
  • Combi_baneris_2.png
  • Combi_baneris_3.png
  • Combi_baneris_4.png

 

Hisense Hi-Therma gaiss-ūdens siltumsūkņi ir paredzēti lietošanai dzīvojamās un komerciālās telpās. Tie ir ideāli piemēroti jaunām un atjaunotām vecām ēkām, un tiem raksturīgs augsts SCOP līdz 5,17 ar tikpat augstu telpu apkures efektivitāti. Sistēmas, kurām piešķirta Red Dot Design Award balva, piedāvā efektīvu risinājumu apkurei, dzesēšanai un karstā ūdens sagatavošanai. Lietotājam un operatoram draudzīgais kontrolieris ir aprīkots ar inteliģentu krāsu displeju, un to var vadīt intuitīvi. Hisense "Hi Mit II App" nodrošina mūsdienīgu un ērtu sistēmas darbību jebkurā laikā un vietā.

Hi-Therma Integra sērija ir gaisa/ūdens siltumsūkņu sistēma ar integrētu dzeramā ūdens uzglabāšanas tvertni. Turklāt integrētā atmiņa ietaupa vietu un samazina instalēšanas piepūli. Būtībā dalītais izvietojums nodrošina elastīgu uzstādīšanu un augstu energoefektivitāti. Sistēmas karstā ūdens tvertne ir izgatavota no augstas kvalitātes DUPLEX 2205 materiāla, kas nodrošina izcilu ūdens kvalitāti. Turklāt karstā ūdens tvertnē ir integrētas elektriskās sildīšanas un dezinfekcijas funkcijas, kuras var kontrolēt neatkarīgi vienu no otras. Joprojām ir nepieciešama papildu bufera tvertne (apkures ūdens).

Integrējot ūdens tvertni un vadības komponentus, jūs ietaupāt līdz pat 30% vietas savā mājā vai dzīvoklī. Tas dod jums vairāk vietas citām lietām, un jūs varat elastīgāk izmantot brīvo vietu. Integra Combi hidro modulim ir cirkulācijas sūknis un 3 virzienu pārslēgšanas vārsts, kas nodrošina karstā ūdens prioritātes kontūru. Uz vietas esošais cirkulācijas sūknis nodrošina pastāvīgu cirkulāciju un līdz ar to ātru karstā ūdens padevi pievadpunktiem.

Modelis Hi-Therma Integra piedāvāts ar nominālo jaudas diapazonu  4,4 līdz 8,0 kW.