Dibināts 2003. gadā kā Hitachi un Hisense kopuzņēmums, saistībā ar gaisa kondicionēšanas sistēmām. Kopuzņēmuma rūpnīcas produkcija tiek tirgota ar zīmoliem "Hisense" un "Hitachi", ietverot vieglās komerciālās sērijas kondicionierus un centrālās VRF sistēmas. Hisense-Hitachi tiek pārdoti arī Japānā. Ražošanas kopuzņēmums atrodas Qingdao Hisense Hitachi Air-conditioning Systems Co.Ltd. industriālā parka teritorijā.

 

 

Sākot ar 2007. gadu, HISENSE apakšnodaļa, kas nodarbojas ar dzesēšanas aprīkojuma ražošanu, sadarbojas ar japāņu  uzņēmumu Toshiba, pilnveidojot personīgo tehnoloģiju „Sadzīves ledusskapju gaisa dzesēšanas divkontūru sistēma”. Šī tehnoloģija, šajā industrijā, skaitās viena no vislabākajām izstrādnēm pasaulē. Tostarp Toshiba ir Hisense sadzīves un komerciālo sēriju kompresoru un kondicionieru piegādātājs.

 

 

2008. gadā IBM korporācija un HISENSE noslēdza Stratēģisko Vienošanos par kopīgu darbu informatīvo pakalpojumu ieviešanas un mārketinga jomā (ieviešot transporta tīklu kontroles sistēmas Pekinā, 2008. gada Olimpisko spēļu laikā).

 

2008. gadā, Whirlpool – lielākais sadzīves tehnikas ražotājs pasaulē – un HISENSE nodibināja veļas mazgājamo mašīnu un „Premium” klases ledusskapju ražošanas kopuzņēmumu gan vietējam tirgum, gan arī eksportam. Rūpnīca savā darbā izmanto uzņēmuma Whirlpool tehnoloģijas un standartus.