Piedāvājam 2020. gada jaunumus – VRF iekšējie un ārējie bloki Hisense/Hitachi kopražošana:

Hi-Smart H kompaktu ārējo bloku jauna paaudze

● Ārējie atsevišķie bloki ar jaudu līdz 33,5 kW
● Pilnvērtīgas invertoru tehnoloģijas.
● Hitachi kompresori.
● Kompaktie izmēri, viegla montāža.
● Augsta energoefektivitāte.
● Ārējo bloku plašs modeļu klāsts 8-33,5 kW.
● Iespējams pieslēgt līdz 19 iekšējiem blokiem.
● Iespējams kopdarbs ar ventilācijas iekārtām ar pieslēgumu caur AHU Kit.

H sērijas jaunu bloku režģa ar frontālo gaisa plūsmu dizaina pamats ir turboreaktīvais aviācijas dzinējs, jo tā forma maksimāli atbilst aerodinamikas prasībām.

Tas ļāva uzlabot iekārtas akustiskās īpašības, samazinot trokšņa līmeni. Tāpat arī nelielas režģu šūnas paaugstina šīs iekārtas drošību, pasargājot no mazo priekšmetu nokļūšanas rotējošajā ventilatorā un nodrošinot aizsardzību pret bērniem.

Apvienotais ar difuzoru frontālais režģis uzlaboja strūklas aerodinamiku. Tas novērš degošas gaisa plūsmas riņķošanu, kas krietni uzlabo ražīgumu, uzstādot H sērijas iekārtas apstākļos ar ierobežotu platību. Piemēram, pie plūsmas ātruma 0,8 m/s strūklas izplūdes attālums ir palielinājies par 24% un sastāda 4,6 m pret 3,7 m blokiem no iepriekšējās sērijas.

Hisense H sērijas ārējo bloku elektrības sadales skapis ir projektēts tā, lai izvairītos no kukaiņu nokļūšanas iekšā. Kukaiņu nokļūšana bieži izraisa īsslēgumu un citu elektrisko komponentu bojājumu.

 

 

Hi-Flexi X ekonomisku ārējo bloku paaudze:

● Bloki – līdz 45kW, ļauj apvienot darbu līdz 3 vienībam vienlaikus ar kopīgu jaudu līdz 135 kW. 
● FULL DC inverter.
● Spirālveida DC-invertora kompresori Mitsubishi Electric.
● Ventilatoru ražīguma pakāpeniskā regulēšana ar DC-dziējiem.
● Palielināts statiskais spiediens līdz 85Pa
● Līdz 3 ārējiem blokiem vienā sistēmā.
● Rotācija un rezervēšana. 
● Iespējams kopdarbs ar ventilācijas iekārtām ar pieslēgumu caur AHU Kit.

Hisense VRF-sistēmas mūsdienīgā sērija X ietver sevī šīs iekārtas tipa aktuālus aspektus. Speciāli šai sērijai no jauna tika projektēts siltummainis, bet par dzesēšanas kontura galveno jauninājumu kļuva tikai viena invertora kompresora izmantošana katrā ārējā blokā. Tas ļauj sasniegt augstus energoefektivitātes rādītājus, samazināt masu un ieņemamo uzstādīšanas platību, kā arī uzlabot sistēmas drošību, apvienojot ārējos blokus.

Iebūvētā separācijas un eļļas izlīdzināšanas sistēma izslēdz kompresora palikšanu bez eļļas, bet DC-invertora ventilators ar pakāpenisku rotācijas ātruma regulēšanu nodrošina precīzu pārdzesēšanas lieluma uzturēšanu atbilstoši sistēmas pašreizējām vajadzībām un mainīgiem temperatūras apstākļiem. Testi aerodinamiskajā caurulē ļāva izprojektēt maksimāli efektīvu ventilatoru X sērijas blokiem ar spiedienu līdz 85 Pa, kas nodrošina iespēju uzstādīt blokus ēku tehniskajos stāvos un karstā gaisa novadīšanu caur gaisa vadu.

X sērijā tiek izmantots energoefektīvais kompresors Mitsubishi Electric ar iebūvētu eļļas separācijas sistēmu augstspiediena kamerā un palielinātu kartera tilpumu, kas garantē aizsardzību pret kompresora “sausu” darbu. X sērijas īpatnība ir tikai viena invertora kompresora esamība katrā ārējā blokā.

 

 

Pilnīgi jauna paaudze – trīscauruļu VRF sistēma Hi-Flexi S:

● Jaudīgie bloki – līdz 80kW ļauj apvienot darbu līdz 4 vienībam vienlaikus ar kopīgu jaudu līdz 320 kW!  
● FULL DC inverter.
● Spirālveida DC-invertora kompresori Mitsubishi Electric ar freona inžektoru.
● Paplāšināts darba diapazons sildīšanas režīmam: līdz -25°С.
● Ražīguma pakāpeniskā regulēšana – ventilator ar DC-dziējiem. 
● Palielināts statiskais spiediens līdz 110Pa.
● Līdz 4 ārējiem blokiem vienā sistēmā.
● Rotācija un rezervēšana.
● Divpakāpju pārdzesēšana.
● Dubulta eļļas separācijas sistēma (apvienojot nav nepieciešams lietot eļļas izlīdzinātājus starp blokiem).
● Izvilkta trase.
● Nakts režīms.
Iespējams kopdarbs ar ventilācijas iekārtām ar pieslēgumu caur AHU Kit.

Ļauj vienlaikus darboties gan dzesēšanai, gan telpu apkurei (distribjutori 4 un 8 iekšējiem blokiem). Iespējams siltuma rekuperācijas režīms. Hidromoduļa pieslēgšana siltumnesēja sagatavošanai šķidruma apkurei vai sanitārā ūdens sagatavošanai.

Jauna ārējo bloku paaudze tiek prezentēta ar Hisense S sēriju ar lielu moduļa sistēmas bāzes bloka ražīgumu – līdz 28 NR (80 kW). Pieslēgto iekšējo bloku summārais ražīgums aukstumam var sasniegt lielumu 416 kW. Pateicoties jaudīgajiem blokiem, rodas iespēja izmantot mazāku bloku skaitu salīdzinājumā ar iepriekšējām sērijām. Turklāt sistēma izmaksās lētāk, pateicoties mazākam komunikāciju skaitam, vienkāršākai un ātrākai montāžai, kā arī ātrākai palaišanai un regulēšanai. Sistēmas ārējiem blokiem ir mazāks svars un kompaktie gabarīti.

Modernu invertora kompresoru Mitsubishi Electric izmantošana ar Enhanced Vapor Injection tehnoloģiju paplašina ārējo bloku darba temperatūras robežas līdz -25 ° sildīšanas režīmā. Papildus darbam starpsezonu pārejas periodā lietotājiem rodas papildus siltuma avots ziemas periodā bargajos Ziemeļu klimatiskajos apstākļos.

Speciāli izstrādāts jauns siltummainis ar modernizētu ribrēšanu ļauj palielināt sistēmas siltuma pārvadi un energoefektivitāti kopumā. Lielas jaudas blokos izmanto ventilatorus ar darba riteņa diametru 644 mm, kas palielina siltumietilpību, palielina energoefektivitāti, kā arī samazina trokšņu līmeni. Uzlabotie ventilatoru invertora pievadi nodrošina optimālu gaisa plūsmu sadali ar statisko spiedienu līdz 110 Pa.

S sērijas ārējiem blokiem izmanto divu nodalījumu konstrukciju – mehānisko un elektrisko. Tas atvieglo remontu un tehnisko apkopi. Elektriskā nodalījuma moduļa konstrukcija samazina savstarpējos traucējumus, uzlabo siltuma novadīšanu un palielina visas sistēmas darba stabilitāti.

 

 

Kā arī kasešu un kanālu tipa iekšējo bloku un hidromoduļu jauna VRF paaudze.  

Jauns kasešu bloku dekoratīvo paneļu dizains. Kompakto kasešu bloku būvaugstums ir tikai 215 mm. Iespējams regulēt katru no četrām gaisa žalūzijām atsevišķi. Kompakto kanālu bloku augstums ir tikai 190 mm. Aprīkoti AR DC invertora drenāžas sūkņiem, lai samazinātu troksni no darba! Iespēja ierīkot kustības sensoru. Hidromoduļi siltumnesēja sagatavošanai šķidruma apkurei vai sanitārā ūdens sagatavošanai (tikai Hi-Flexi S modeļiem). Un daudz kas cits.

Populārākie modeļi un jaudas ir pieejamas uz vietas no noliktavas Rīgā.