Jauni pretvibrācijas balsti zem ārējiem blokiem. Ir elements, kas dzeš vibrāciju, uz elastīgas tērauda atsperes pamata. Nav pakļauti zemas āra gaisa temperatūras negatīvai ietekmei, kad parastiem gumijas pretvibrācijas balstiem materiāls kļūst ciets, pārtraucot pildīt savu funkciju. Jaunu balstu lietošana ir īpaši svarīga ēku īpašniekiem, kad konstrukcija ir izgatavota no vieglām koka vai betona materiāliem. Balsti samazina trokšņa un vibrācijas līmeni no kondicioniera ārējā bloka, nenododot to ēkas konstrukcijai. Prasīgiem gaisa kondicionētāju un siltumsūkņu īpašniekiem, kas rūpējas par komfortablu vidi.

 

Komplekts sastāv no četriem pretvibrācijas balstiem zem katras kājiņas, no kuriem divi balsti ir speciāli domāti lielākai slodzei no kompresora puses. Trīs komplektu veidi dažādiem ārējiem blokiem atkarībā no jaudas un svara:

 

20-55 kilogrami,

40-80 kilogrami,

70-120 kilogrami.

 

 

    

                                20-55 kg                                                                                      40-80 kg                                                                               70-120 kg

 

 

                                                                           

 

Jautājiet Hisense Partneriem un pārstāvjiem visā Latvijā!