2108.gada jaunums! Pārdošanas līderis, biznesa sērijas Mini Apple Pie DC-Invertor kondicionieris ar apsildes funkciju - tagad ar jaunu aukstumaģentu R32. 

Мodelim jau ierastajā korpusā ir pievienota pilnīgi jauna šasija ar ekoloģisko aukstumaģentu R32. Tā kā šis ir energoefektīvāks aukstumaģents, tas ļauj samazināt iekšējā un ārējā bloka  izmērus un svaru, kondicionieris darbojas klusāk un ekonomiskāk. Iekšējais bloks ar 7 palielinātu ventilatora ātrumu ieslēgšanas iespēju. Komplektā ietilpst arī jauna tālvadības pults ar ekrāna un taustiņu apgaismojumu, tā ir modeļa flagmaņa  Silentium pults samazināta kopija.

Kondicionierim var pieslēgt Wi-Fi bloku (opcija), kas ļauj jūsu kondicionieri vadīt un kontrolēt, izmantojot internetu, ar viedtālruņa vai datora palīdzību. Aprīkots ar 3D gaisa ņemšanas funkciju, kā arī ar iespēju automātiski regulēt gan horizontālās, gan vertikālās žalūzijas ar tālvadības pulti. 

Mini Apple Pie komplektē ar DC-inverter kompresoriem Toshiba, kuriem ir trīskārša skaņas izolācija. Моdeļus 09 un 12 komplektē ar kompresoru KSM98D32ULZ no flagmaņa sērijas Silentium. Modeļu 18 un 24 kompresoriem ir dubults rotors, pateicoties tam, tie darbojas klusāk, izslēdzot pārmērīgas vibrācijas. Papildinot ārējo bloku ar  drenāžas paliktņa opcionālu sildītāju, to var izmantot kā siltumsūkni līdz ārējā gaisa zemām temperatūrām, uzrādot ātru atkušanas laiku un izdalot līdz 4 kW siltuma uz 1 patērējamo elektroenerģijas kilovatu sezonā. Šī kondicionieru sērija atbilst  Eiropas energoefektivitātes klases direktīvai SEER А++ un 2017.gada SCOP A+.

Jautājiet Hisense Partneriem un pārstāvjiem visā Latvijā!