Hisense iesaka: Franču ražotāja Siccom drenāžas sūkņi. Zemas cenas un drošs savienojums.

No šīs sezonas ir paplašināta Siccom līnija dažādām vajadzībām: 

  1. Siccom Mini Flowach 0 – sūknis kondensāta novadīšanai no sadzīves kondicionieru iekšējiem blokiem. Sūknim ir gumijots korpuss, tādēļ tas darbojas klusi un to nebojā rezonanses viberācijas no tuvumā izvietotajām komunikācijām. Lielākajai daļai kondicionieru kompaktais korpuss ļauj to ievietot bloka iekšpusē. Pludiņš ir nostiprināts uz rotējošas ass ar zemu slīdvirsmu, kas samazina pludiņa apķepšanas varbūtību, strādājot ilgāku laiku. Viszemākā cena drenāžas sūkņu tirgū!
  2. Jaunums sūkņu Siccom Eco Line vidē. Ideāli piemērots objektos ar masveida apkalpošanu. Sūknim ir pludiņa kamera no caurspīdīgas plastmasas, kas ļauj veikt ātru vizuālo apskati. Spraudņi uz elektrovadiem ļauj ātri un  bez  problēmām nomainīt sūkni pret jaunu, ja tas iziet no ierindas. Kompakts gumijots korpuss, pludiņš uz rotējošas ass un zemas izmaksas, salīdzinot ar konkurentiem.
  3. Sunny Flowatch Clim centrbēdzes drenāžas sūknis komerciālajiem kondicionieriem ar lielu ražošanas jaudu. Vairāk statņu kondensāta piesārņotajam ūdenim. Noņemamais pludiņa kameras vāks ļauj ātri notīrīt pludiņu un filtru no iespējamā piesārņojuma. Komplektā ietilpst pārejas uz cita diametra caurulēm.
  4. Centrbēdzes tipa drenāžas sūknis Ecotank+ 2,5L ar maksimāli augstu ražīgumu. Sūknim ir liela drenāžas vanna ar 2,5 litru tilpumu. Tas ļauj izmantot sūkni kondensāta novadīšanai no vairuma ventilācijas mašīnu vai centralizēti novadīt kondensātu no kondicionieru grupas. Zema cena par pārsūknējamā apjoma vienību!