Jaunumi

Hisense Silentium Pro, A+++ klases. Jaunums 2020 gada!

 

 

Hisense piedāvā jaunu gaisa kondicionētāju sēriju Silentium Pro ar R32 – ozona slānim nekaitīgu freonu ar zemu globālās sasilšanas potenciālu.

Jaunuma iekšēja bloka inovatīvs dizains apvienojas ar augstas kvalitātes materiāliem, progresīvām tehniskām īpašībām un jaunām premium klases funkcijām.

Lasīt tālāk ...

3D panelis

 

Kanālu tipu kondicionētājiem - jauns 3D panelis. Vairs nav nepieciešams noformēt kondicionētāja izejas atveri, izvēloties ventilācijas režģus. Speciāli izstrādātais 3D panelis šo uzdevumu izpildīs labāk.

Lasīt tālāk ...

Pārdošanas līderis Mini Apple Pie ar jaunu aukstumaģentu R32

2108.gada jaunums! Pārdošanas līderis, biznesa sērijas Mini Apple Pie DC-Invertor kondicionieris ar apsildes funkciju - tagad ar jaunu aukstumaģentu R32. 

Мodelim jau ierastajā korpusā ir pievienota pilnīgi jauna šasija ar ekoloģisko aukstumaģentu R32. Tā kā šis ir energoefektīvāks aukstumaģents, tas ļauj samazināt iekšējā un ārējā bloka  izmērus un svaru, kondicionieris darbojas klusāk un ekonomiskāk. Iekšējais bloks ar 7 palielinātu ventilatora ātrumu ieslēgšanas iespēju. Komplektā ietilpst arī jauna tālvadības pults ar ekrāna un taustiņu apgaismojumu, tā ir modeļa flagmaņa  Silentium pults samazināta kopija.

Lasīt tālāk ...